بادکنک تولدی
بادکنک لاتکس تک رنگ
بادکنک تولدی
بادکنک لاتکس خالدار
بادکنک لاتکس کروم
بادکنک تولدی
بادکنک لاتکس پاستلی
بادکنک تولدی
بادکنک لاتکس تولدت مبارک
بادکنک تولدی
بادکنک لاتکس تعیین جنسیت
بادکنک تولدی
بادکنک لاتکس طرحدار
بادکنک تولدی
بادکنک لاتکس قلب
بادکنک لاتکس شخصیت
بادکنک تولدی
بادکنک لاتکس چراغدار
بادکنک تولدی
بادکنک بوبوبالن

بادکنک لاتکس

بادکنک لاتکس

بادکنک های با جنس لاتکس جز پرفروش ترین، معروف ترین و پر مصرف ترین بادکنک ها هستند که در بسیاری از مهمانی ها استفاده می شوند. و به طور عمده با نام بادکنک شناخته می شوند. این بادکنک ها از لاتکس تولید می شوند که نوعی ماده با قابلیت کشسانی می باشد. بادکنک های از جنس لاتکس از قدیمی ترین بادکنک ها می باشد و در تمامی جشن و سرور ها استفاده می شود. بسیاری از افراد خاطرات بسیاری از دوران کودکی خود با این مدل بادکنک ها دارند. در ادامه به بررسی بیشتر بادکنک های جشن تولد از جنس لاتکس می پردازیم.

بادکنک های ساده لاتکس پر استفاده ترین و پر مصرف ترین بادکنک ها در حوزه بادکنک آرایی محسوب می شوند. با مشخص کردن تم تولد و تم رنگی مورد استفاده در جشن تولد می توانید رنگ بندی مورد نظرتان را انتخاب کنید و به تزیین کردن دکور تولدتان بپردازید و یا از یک تیم حرفه ای در زمینه بادکنک آرایی کمک بگیرید از آن ها بخواهید که این به دیزاین کردن فضای تان با استفاده از بادکنک بپردازند. امروزه یکی از عمده ترین لوازم های مورد استفاده برای تزیین جشن تولد، بادکنک آرایی می باشد. زیرا در عین سادگی و می تواند زیبایی و جذابی دکور تولدتان را چند برابر کند.

بادکنک لاتکس ساده

بادکنک لاتکس ساده

بادکنک لاتکس ساده

بادکنک ساده لاتکس از انواع محبوب و پرطرفدار بادکنک های مورد استفاده در جشن ها می باشد. امروزه در بسیاری از جشن ها از جمله جشن تولد، جشن عروسی، جشن نامزدی، جشن بله برون، جشن تعیین جنسیت، جشن تولد یکسالگی و ... از این بادکنک ها استفاده می شود. با این وجود، قیمت های بسیار پایین تری نسبت به بادکنک های فویلی دارند و برای بادکنک آرایی مورد استفاده قرار می گیرد.

فروشگاه نامبر وان، تمامی وسایل و لوازم مورد نیاز جهت برگزاری جشن تولد و بادکنک آرایی را به صورت تک و عمده با بهترین کیفیت و متریال را موجود داشته و آماده ثبت سفارش های جزیی و کلی می باشد. شما می توانید هر آیتمی از وسایل تولد را بخواهید بدون دغدغه و با آرامش خاطر از نامبر وان خرید نمایید و در هر کجا از ایران که باشید تحویل بگیرید. نامبر وان این نوید را به شما می دهد که خریدی بسیار راحت و آسان را داشته باشید و یک جشن به یادماندگی را برگزار نمایید. نامبر وان طیف وسیع و گسترده ای از بادکنک های با جنس لاتکس را موجود دارد که در طرح ها و رنگ های گوناگونی قابل سفارش می باشد. جهت ثبت سفارش با شماره های 09126006057 و 09196006085 تماس بگیرید.

بادکنک عمده

بادکنک عمده

همچنین می توانید بادکنک از جنس لاتکس را هم با باد و با گاز هلیوم پر نمایید. این بادکنک ها قابلیت پر شدن با گاز هلیوم که گازی سبک تر از هواست، را دارند. و ماندگاری بالاتری نسبت به پر کردن بادکنک با هوا را دارند. توجه داشته باشید برای جلوگیری از ایجاد خطر، از گاز هلیوم بی خطر استفاده نمایید.

 

بادکنک لاتکس شفاف و مات

بادکنک لاتکس شفاف و مات

بادکنک لاتکس شفاف و مات

هیجان انگیز ترین و محبوب ترین از آیتم های تولد، بادکنک می باشد. این آیتم با وجود کم هزینه بودن، می توانید جذابیت فوق العاده ای را برای دکور جشن تان به وجود آورد و وایب مثبتی را ایجاد نماید. فروشگاه نامبر وان همیشه کیفیت و رضایت مشتری را در الویت اولسه کار خود قرار داده است. از این رو تمامی محصولات و آیتم های تولد در فروشگاه نامبر وان دارای بالاترین استاندارد ها و کیفیت می باشد. از جمله بادکنک های از جنس لاتکس در فروشگاه نامبر وان می توان به اقلام زیر اشاره نمود:

 • بادکنک تک رنگ با جنس لاتکس
 • بادکنک خالدار با جنس لاتکس
 • بادکنک کروم با جنس لاتکس
 • بادکنک پاستلی با جنس لاتکس
 • بادکنک تولدت مبارک با جنس لاتکس
 • بادکنک تعیین جنسیت با جنس لاتکس
 • بادکنک طرحدار با جنس لاتکس
 • بادکنک قلب با جنس لاتکس
 • بادکنک شخصیت با جنس لاتکس
 • بادکنک چراغدار با جنس لاتکس
 • بادکنک ب با جنس وبوبالن

در فروشگاه نامبر وان، می توانید انواع بادنک های فویلی و لاتکس را با بهترین قیمت ها و با بهترین کیفیت خریداری نمایید. با بادکنک های شاد و جذاب می توانید جشنی به یاد ماندنی را برای خود و اطرافیان ثبت نمایید. برای دیدن نمونه های بادکنک ها می توانید به فروشگاه اینترنتی نامبر وان سر بزنید و مدل های جذاب و جدید آن را مشاهده نمایید.

مشاهده محصول بادکنک لاتکس آب بازی